Read Comments

Hale aluminiowe rozwiązaniem dla przedsiębiorców

Młodych ludzi planujących założyć własną firmę niejednokrotnie powstrzymują koszty związane z inwestycjami budowlanymi. Nie da się ukryć, że zbudowanie hali produkcyjnej czy magazynu murowanego jest dużym wyzwaniem. Jednak niekoniecznie trzeba decydować się na tak poważne inwestycje. Dla przedsiębiorców świetnym rozwiązaniem może być inwestowanie w aluminiowe hale namiotowe. 

 

Inwestycja w halę namiotową 

 

Korzystając z usług naszej firmy mogą Państwo stworzyć na swojej działce wytrzymałą halę aluminiową, która będzie w stanie wytrzymać wpływ najróżniejszych czynników. Zaznaczyć trzeba, że wykorzystujemy zawsze najlepszej jakości profile aluminiowe. Hale namiotowe, jakie tworzymy mogą posiadać ściany wykonane z płyt warstwowych. Dzięki temu hala jest zdatna do użytku przez okrągły rok. Natomiast do stworzenia poszycia dachowego w halach namiotowych używamy bardzo grubej plandeki, której fragmenty są ze sobą łączone na zasadzie indukcji. Rozerwanie czy inne uszkodzenie tego materiału jest więc bardzo trudne. 

Do czego wykorzystać halę namiotową? 

 

Z każdym dniem rośnie zastosowanie naszych hal. Obecnie korzystają z nich głównie osoby prowadzące firmy produkcyjne. Jednak zastosowanie jest o wiele szersze. Nasz hale używane są jako: 

 

– garaże na maszyny rolnicze,

– warsztaty samochodowe, 

– sortownie, 

– magazyny,

– koncerty i inne imprezy,

– miejsca handlu i prezentacji towarów. 

www.fourtech.pl/pl/hale-aluminiowe/

 

W zasadzie to nasze obiekty można wykorzystywać do praktycznie tego wszystkiego, do czego wykorzystuje się obiekty murowane. Warto zapoznać się z naszą ofertą i poznać ceny naszych produktów. 

 

Aluminium jest materiałem, który słynie z tego, że jest lekki i jednocześnie bardzo wytrzymały. W związku z tym można śmiało wykorzystywać go do budowania hal. Poszczególne elementy konstrukcyjne łatwo się ze sobą łączą, przez co można całą konstrukcję stworzyć w bardzo krótkim czasie. Umów się z nami na spotkanie w celu ustalenia szczegółów związanych z planowaną inwestycją. Opowiedz nam o swoich potrzebach a my dobierzemy taki projekt by w pełni pasował do Twoich wymagań. Nasze hale bardzo często są halami modułowymi. Co to oznacza? Chodzi o to, że taka hala może być w przyszłości bardzo szybko i łatwo rozbudowana i powiększona o kolejne sekcje. Wraz z rozwojem Twojej firmy możesz decydować się na powiększanie hal. W razie gdyby zachodziła taka potrzeba to po prostu się z nami skontaktuj. Zawsze staramy się tworzyć takie konstrukcje, jakich wymagają nasi klienci. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć również hale przeznaczone do wynajęcia. Klient w takim wypadku poniesie jeszcze mniejsze koszty, ponieważ kiedyś taka hala wróci do naszej firmy gdy już nie będzie potrzebna. Profile aluminiowe na hale namiotowe są z wysokiej jakości materiału, który wytrzyma nawet bardzo duże obciążenia. Dla naszych klientów tworzymy również hale namiotowe przeznaczone do celów sportowych. Dzięki termoizolacji z płyt warstwowych mogą one być użytkowane przez okrągły rok.