Read Comments

Automatyczna krojownia: zalety

Automatyczna krojownia to jedna z tych maszyn, która ma więcej zalet niż wad. Dlatego jest bardzo często wybierana do szwalni. Jej atuty powodują, że wybierają je nie tylko profesjonaliści w dużych zakładach włókienniczych, ale i coraz więcej osób prowadzących mniejsze zakłady krawieckie.

Szukając tego typu maszyn warto stawiać na producentów z wieloletnim doświadczeniem, ponieważ to zagwarantuje bezpieczną pracę z nowoczesnymi maszynami. Dodatkowo postawienie na markę, której pracę docenili zarówno klienci, jak i sama branża pozwoli szybko podnieść jakość produktów na długie lata.

Do największych atutów krojowni automatycznych należą:

  • zwiększenie wydajności pracy szwalni,
  • precyzyjne cięcia,
  • daje możliwość uniknięcia pomyłki kreślarza, dzięki wgraniu pliku CAD,
  • oprogramowanie pozwalające dostosować tryb pracy do potrzeb,
  • zwiększenie opłacalności produkcji,
  • minimalizacja strat materiałów i generowanie mniejszej ilości odpadów.

Gdzie znaleźć wysokiej jakości automatyczną krojownię?

Po poznaniu zalet automatycznej krojowni czas na zadanie sobie pytania Gdzie kupić najlepszą? Jednym z wiodących w Polsce dostawców i producentów jest łódzka firma Promesa. Działając na rynku już ponad 20 lat doskonale poznali potrzeby klientów i zyskali ich uznanie. Nowoczesne maszyny i intuicyjna obsługa to wyróżniki maszyn od Promesy.

Promesa specjalizuje się w dostarczaniu maszyn dla szwalni każdej wielkości. Profesjonalne doradztwo powoduje, że Promesa zyskała zaufanie najbardziej wymagających klientów, którym zależy na perfekcji w każdym calu.