Read Comments

Jak dbać o posadzki betonowe?

Posadzki betonowe, zwłaszcza w miejscach, w których używa się wózków widłowych, są narażone na uszkodzenia. Jak im zapobiec i co zrobić, kiedy nasza posadzka wymaga naprawy?

Impregnacja posadzek betonowych

Brak pielęgnacji posadzek wiąże się z powstaniem powierzchniowych pęknięć i licznych ubytków. Zabiegi pielęgnacyjne powinny rozpocząć się tuż po położeniu posadzki i obejmować ochronę przed wilgocią, wysoką temperaturą i utratą wytrzymałości. Dobrym rozwiązaniem jest impregnacja posadzek betonowych zapobiegająca parowaniu wody z posadzki.

Polerowanie betonu

Beton polerowany to świetna opcja dla tych, którym zależy na szybkiej renowacji posadzki. Polerowanie betonu polega na poddaniu posadzki obróbce mechanicznej oraz chemicznej.

Naprawa posadzek betonowych

Do naprawy posadzek można zatrudnić firmę budowlaną lub poszukać takiej usługi wśród ofert lokalnych firm sprzątających. Jeśli szukasz takiej firmy w okolicach miasta Warszawa, zajrzyj na stronę firmy sprzątającej Fresh, w ofercie której znajduje się m.in. naprawa posadzek betonowych. Dowiedz się więcej na http://sprzataniefresh.pl/naprawa-posadzek-i-i-malowanie-linii/.