Read Comments

Wały Cardana – gdzie je spotkamy?

Wały Cardana swoją oryginalna nazwę zawdzięczają nazwisku Girolamo Cardana, wybitnego umysłu epoki renesansu. Chociaż nazwa może brzmieć tajemniczo, wały Cardana znajdują szerokie zastosowanie w wielu maszynach wykorzystywanych w różnorodnych gałęziach przemysłu. Mechanizm ten jest rodzajem wału napędowego, którego działanie opiera się na przenoszeniu siły z jednego elementu na drugi. Precyzyjniej ujmując wały te przenoszą napęd z przedniego silnika na tylną oś. W taki sposób dane urządzenie wprowadzane jest w ruch. Mając na uwadze jak ważną rolę pełnią wspomniane wyżej wały, dokładamy wszelkich starań, aby działały długotrwale i niezawodnie.

 

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które przynoszą spodziewane efekty. Dzięki czemu nasi klienci otrzymują wały, których działanie sprawdzi się w wielu maszynach i urządzeniach. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości surowce, dzięki czemu można mówić o gwarancji jakości. Nasze produkty nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych, co jest niezwykle komfortowym i korzystnym rozwiązaniem.

 

Wały napędowe – niezawodność, jakość, wydajność

Nasze usługi obejmują także serwis poszczególnych elementów, między innymi wałów Cardana. Stąd można mówić o kompleksowości naszego działania – od doradztwa, poprzez sprzedaż, aż po serwisowanie.  Ważnym obszarem naszej działalności jest także możliwość zakupu części zamiennych do maszyn i urządzeń wibracyjnych.

 

Wszystkie realizacje staramy się wykonywać zgodnie z ustalonym terminem, aby spełniać potrzeby naszych odbiorców. Stawiamy na niezawodność, ponieważ produkty, które oferujemy są istotnymi elementami maszyn i urządzeń, które codziennie wykorzystywane są w wielu odnogach szeroko rozumianego przemysłu. Można tu chociażby wspomnieć o rolnictwie, budownictwie, branży spożywczej, elektrycznej, a także o działalności oczyszczalni ścieków. Wszelkie informacje oraz doradztwo może odbywać się także poprzez wygodną formę kontaktu z klientem czyli za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Internetowej.