Read Comments

Mini nie znaczy gorszy – o zaletach nieco mniejszego sprzętu

Obecnie coraz częściej spotykamy się z modą na powiększanie zarówno naszych akcesoriów, jak i samochodów i innego rodzaju sprzętu potrzebnego do codziennego i zawodowego funkcjonowania. Są jednak często takie sytuacje, w których pełnowymiarowe maszyny nie nadają się do wykonania danych zadań. Wówczas, najepszą opcją jest wykorzystanie ich mniejszych zamienników w rozmiarze mini.

Minkoparki gąsienicowe – dokładniejsza praca na mniejszym obszarze

Minikoparka, również gąsienicowa, to urządzenie, które odpowiada za wyrównanie terenu, pracę na zróżnicowanym podłożu oraz wszelkie drobniejsze działania, głównie na użytek prywany. Jeśli posiadasz dom a wokół tego ogród i kawałek niezagospodarowanego terenu – minikoparka gąsienicowa będzie świetnym rozwiązaniem, które znacznie ułatwi Twoją cosezonową pracę. Dla każdego, kto jeszcze nie wyposażył się w urządzenie tego typu, Komatsu presentuje minikoparki w kilku różnych rodzajach, w tym między innymi modele takie, jak: PC22MR-3, PC26MR-3, czy PC30MR-3.

Miniładowarki

Szczególnie zimą, kiedy śnieg zasypuje nasz dojazd do domu, nie możemy wyjechać z garażu lub przejść spokojnie z budynku mieszkalnego do ogrodu, bardzo ważna staje się możliwość szybkiego usunięcia tych dodatkowych centymetrów białego puchu. Doskonałym pomysłem na to, by dać sobie tę swobodę i komfort jest zaopatrzenie się w miniładowarki, dzięki którym o wiele szybciej będziemy mogli zagospodarować swoją domową przestrzeń.

Sprawdź naszą pełną ofertę na maszyny budowlane, w tym również produkty w rozmiarze mini i przekonaj się o ich praktycznym zastosowaniu! Zapraszamy do kontaktu!