Read Comments

Maszyna do polerowania sztućców

Zależy ci, aby twoje sztućce, szklanki i wiele innych przedmiotów do spożywania posiłków, napojów zawsze były idealnie czyste? Powinieneś zapoznać się z asortymentem maszyn, które odpowiadają za polerowanie sztućców. Zdziwi cię ich łatwa obsługa, gdyż wyjęte ze zmywarki mokre i czyste sztućce można bezpośrednio przekazać do maszyny polerującej. Polerka do sztućców jeszcze nigdy nie była tak łatwa!

Jak to działa?

Polerowanie sztućców odbywa się za sprawą wbudowanego wibrującego przenośnika spiralnie transportującego w górę granulowaną substancję o wysokiej jakości. Ten środek jest w pełni naturalny i osusza symultanicznie, poleruje oraz nadaje błysk sztućcom. Polerka do sztućców, która odbywa się za sprawą granulatu należy wymieniać co 4-8 tygodni, wszystko zależy od częstotliwości używania urządzenia. Maszyna jest cicha w swojej pracy, a to za sprawą sprężynowego systemu.

Polerowanie sztućców zgodnie z przepisami unijnymi

Jeśli prowadzisz restaurację lub inne miejsce, w którym używane są sztućce to jesteś zobligowany do przestrzegania rygorystycznych unijnych wymagań dotyczących higieny. Stąd też maszyna do polerowania ma wbudowaną lampę UVC, która sterylizuje wrzucone do niej sztućce. Za jej sprawą materiał, z którego wykonane są sztućce nie ulatnia się. Poza tym wyglądają zauważalnie lepiej, a ich trwałość jest podtrzymywana nawet przez kilka kolejnych lat. Automatyczne polerowanie sztućców zaoszczędzi ci czasu, a przede wszystkim wody w twojej kuchni. Więcej tutaj: https://gastropolerki.pl/oferta/?cat=maszyny-do-polerowania-sztuccow.

Tags:
Categories sprzęt